Delightful&Cozy 1-Bedroom Hideaway

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Delightful&Cozy 1-Bedroom Hideaway Londen appartement van 30 m² is een geweldige verblijfsplaats in de wijk Tottenham van Londen op 7 km afstand van het Olympic Park. Dit appartement is gelegen op 10 minuten van Bruce Grove treinstation en op een paar stappen verwijderd van Spencer Road busstation.

1 badkamer wordt aangeboden aan gasten. Verder zijn er een haardroger en badlakens beschikbaar.

Het appartement biedt een complete keuken met alle benodigde toestellen.

Het gezellige 1-slaapkamerappartement is op 6 km afstand van het Emirates Stadium en op 3 km afstand van het station Edmonton Green. Delightful&Cozy 1-Bedroom Hideaway appartement is in de buurt van een bos. Deze accommodatie is gelegen niet ver van Tottenham Hale metrostation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Delightful&Cozy 1-Bedroom Hideaway Londen
3 Bedroom Luxury London House With Parking
Mobiele prijsaanbieding

3 Bedroom Luxury London House With Parking

4.0
Behoorlijk 5 beoordelingen
281 m van de accommodatie
USD 227 USD 204
per nacht
Luxury Tottenham Stadium Retreat - 2 Minute Walk To Stadium
Mobiele prijsaanbieding

Luxury Tottenham Stadium Retreat - 2 Minute Walk To Stadium

9.5
Voortreffelijk 38 beoordelingen
575 m van de accommodatie
USD 560 USD 504
per nacht
Lovely 1-Bedroom Flat In London Near Blackhorse Rd
Mobiele prijsaanbieding

Lovely 1-Bedroom Flat In London Near Blackhorse Rd

7.7
Goed 23 beoordelingen
2.1 km van de accommodatie
USD 132 USD 119
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    24 km

    Treinstations

    Northumberland Park
    700 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • Beveiliging

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden
    • Bordspellen

    Recreatie

    • Tuin

    In de kamers

    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:30
    Uitchecken: tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is dit gezinsvriendelijke Delightful&Cozy 1-Bedroom Hideaway appartement gelegen?
      Dit gezinsvriendelijke Delightful&Cozy 1-Bedroom Hideaway appartement is in de wijk Tottenham van Londen gesitueerd, op 6 km afstand van het Emirates Stadium.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Delightful&Cozy 1-Bedroom Hideaway appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Delightful&Cozy 1-Bedroom Hideaway appartement zijn onder andere het Olympic Park, het Emirates Stadium, het station Edmonton Green.
    • Hoeveel kost het om bij dit gezinsvriendelijke Delightful&Cozy 1-Bedroom Hideaway appartement te verblijven?
      Een overnachting in dit gezinsvriendelijke Delightful&Cozy 1-Bedroom Hideaway appartement kost £198.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Lets Eat Restaurant en San Marco restaurants, gelegen op ongeveer 15 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Delightful&Cozy 1-Bedroom Hideaway appartement?
      Bij Delightful&Cozy 1-Bedroom Hideaway appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven.
    • Wat is de afmeting van dit gezinsvriendelijke Delightful&Cozy 1-Bedroom Hideaway appartement?
      Dit gezinsvriendelijke Delightful&Cozy 1-Bedroom Hideaway appartement meet 30 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    24 km

    Treinstations

    Northumberland Park
    700 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Delightful&Cozy 1-Bedroom Hideaway Londen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten